Ana sayfaya Geri Dön...

Editör İletişim

 
 
 
Araçlar  
 
Bilgisayar ve İnternet  
 
Çizim & Cad  
 
Chat  
 
Download Yöneticisi  
 
Diğer  
 
Eğitim  
 
Eğlence  
 
E-posta  
 
Ftp Araçları  
 
Antivirüs & Güvenlik  
 
Dini & İslam  
 
Linux  
 
Masaüstü  
 
Multimedia  
 
Oyun  
 
Programlama  
 
Resim Editörleri  
 
Ses ve Görüntü Araçları  
 
Script  
 
Sistem  
 
Skin & Arayüz  
 
Sürücüler & Driver  
 
Saat, Takvim ve Ajanda  
 
Cep Telefonu  
 
Webmaster  
 
Web Araçları  
 
Yamalar  
125125reklam alanı
Program İndir

Program Adii

: GOM Player  

Boyut

: 5 . 8 Mb

Dili

: Türkçe

Versiyon

: 2.1.18.4762 Beta

Platform

:

Lisans

: Ücretsiz

Üretici

: VazgectimSenden.com

Ekleme

: 8.07.2009 (VazgectimSenden)

Tanitim

:

Tanitim:
GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü oldugu bir medya oynaticisidir. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazilimla çözücüleri ayri ayri yüklemeye gereksinim duymazsiniz.

Çözücü Bulucu
GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlasi), bundan dolayi videolarin çogu için ayri ayri çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayri bir çözücü yüklemeye gereksinim duyuldugunda ise, GOM Player açik kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup dogrudan innDirebilmenizi saglamaktadir. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

Kirilmis AVI Dosyalarini Oynatma
Indeksi bozulmus veya tümüyle innDirilememis olan AVI dosyalari normal sartlar altinda oynatilamaz. Çünkü dosyalarin indeksi innDirme islemi tümüyle bitince olusturulur. GOM Player sahip oldugu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyalarin görüntülenmesini ve oynatilmasini saglamaktadir. Ayrica bu özellik sayesinde innDirmekte oldugunuz video dosyalarinin innDirdiginiz kadarini izleme sansini elde etmektesiniz.

Güçlü Alt Yazi Destegi
GOM Player SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) biçimli, en çok kullanilan alt yazi dosyasi biçimlerini desteklemektedir. Yazilimla alt yazinin kenar bosluklari, ekran üzerindeki konumu, büyüklügü, çözünürlügü, yazi tipi ve diger özellikleri ayarlanabilir. Üstelik alt yazilarin gölgeli olmasi saglanmakta, ASF dosyalari ile alt yazi görüntülenebilmekte ve orijinal alt yazi üzerinde her türlü degisiklik yapilabilmektedir. Hatta video ile uyumsuz olan alt yazilari video ile es zamanli hale getirebilirsiniz.

Kullanisli Çalma Listesi
GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi çalma listesi biçimlerini desteklemektedir. Yazilimla farkli medya türlerini bir çalma listesi içerisine alabilirsiniz. GOM Player ile çok kolay biçimde kendi çalma listenizi olusturup düzenleyebilirsiniz. Ayrica GOM Player ile kaydettiginiz çalma listenizi farkli ortam yürütücülerinde de çalistirabilirsiniz.

Farkli Medya Türlerini Destekleme
AVI, MPG, MPEG ve DAT gibi farkli medya biçimlerini birlikte oynatabilme, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) çalistirabilme. Videolari 5.1 kanal ses çikisi ile DVD kalitesinde izleyebilme imkani.

Ekran Yakalama
GOM Player ekran yakalama özelligi ile videolar üzerinden dogrudan ekran görüntüsü alabilmektedir. "Burst" yakalama özelligi kullanilarak üst üste, sürekli biçimde 999 tane ekran görüntüsü yakalanabilmektedir.

Bunlara Ek Olarak

 • Video parlakligini, renk zitligini ve doygunlugunu özellestirebilme.
 • Video görüntüsünü keskinlestirme.
 • Ses siddetini ve türünü ekolayzir ile ayarlayabilme.
 • Seçilen videolari yeniden oynatabilme.
 • Sol ve sag yön tuslarini kullanarak birkaç saniyede videoyu ileri-geri sardirabilme.


  Destek Verdigi Dahili Video Biçimleri :
 • AVI, DiVX, OGM, MKV
 • MP4, K3G
 • IFO
 • ASF, WMA, WMV
 • MPG, M1V, M2V, VOB
 • RMVB, RM


  Editör'ün Notu : GOM Player sahip oldugu özelliklerle süphesizki mükemmel bir yazilim. Dahili olarak sahip oldugu çözücüler ve gereksinim duyulan diger çözücüleri bulabilme özelligi ile çözücü derdine son veriyor. Kirik video dosyalarini oynatabilmesi, videolari ileri-geri sardirabilmesi, güçlü alt yazi destegi, tümüyle ücretsiz olmasi ve tüm bu özellikleri sunarken küçücük bir boyuta sahip olmasi ne denli basarili bir yazilim oldugunu anlamamiza yetiyor. Ben su an için tek rakibinin VLC Media Player oldugunu söyleyebilirim. Üretici firma bunu da kabul etmiyor ve diyorki:

 • Sana dünyanin en iyi medya oynaticisini teklif ediyoruz !


 • indir

       Favorilerime Ekle | Başlangıç Sayfam Yap | İletişim

  Tavsiye Siteler : Gelinlik Modelleri - Vazgeçtim Senden

  Yerli Şarkı Sözleri - Yabancı Şarkı Sözleri  a

                              © 1999 VazgectimSenden All Rights Reserved.