Ana sayfaya Geri Dön...

Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Editör İletişim

 
Download Anasayfa  
 
Araçlar  
 
Bilgisayar ve İnternet  
 
Çizim & Cad  
 
Chat  
 
Download Yöneticisi  
 
Diğer  
 
Eğitim  
 
Eğlence  
 
E-posta  
 
Ftp Araçları  
 
Antivirüs & Güvenlik  
 
Dini & İslam  
 
Linux  
 
Masaüstü  
 
Multimedia  
 
Oyun  
 
Programlama  
 
Resim Editörleri  
 
Ses ve Görüntü Araçları  
 
Script  
 
Sistem  
 
Skin & Arayüz  
 
Sürücüler & Driver  
 
Saat, Takvim ve Ajanda  
 
Cep Telefonu  
 
Webmaster  
 
Web Araçları  
 
Yamalar  
Program İndir
MoonStar Sözlük -

Türkçe-Ingilizce ve Ingilizce-Türkçe çeviriler yapabilen, Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı bir sözlük.


Hit: 430

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows (Tümü)

Boyut: 1.54 Mb

 
TRKY-DnsAyar 1.2.1

İşte size süper bir DNS programı. Bu program ile TT-Net'in DNS sunucu sorunlarını biraz da olsa hafif yaralı olarak atlatacaksınız. Çünkü bu program sizin için en hızlı olan DNS sunucusunu seçiyor.


Hit: 508

Lisans: TRKY IGG.

OS: Windows (Tümü)

Boyut: 501 Kb

 
WinAmp Skin Maker Tr 1.2

Adından da anlaşılacağı üzere program; WinAmp 2xx versiyonları için arayüz hazırlar. İstediğiniz formatta ve büyüklükteki fotoğraflar program tarafından tanınır ve siz gerekli ayarları yaptıktan sonra arayüz kullanılabilir hale gelir. Ayrıca programın kurulum dosyasında 4 adette hazır şablon bulunmaktadır. Bunlarla arayüzleriniz tekdüze olmaz, daha farklı arayüzler ortaya çıkar. Kolay Gelsin!


Hit: 404

Lisans: Freeware

OS: Windows 95/98/Me/NT/2000

Boyut: 202 Kb

 
SofraPro Yemek Yazılımı 1.00

 İki yüzden fazla yemek tarifinin yapıldığı programa, siz de kendi tariflerinizi ekleyebilirsiniz. Ölçekler kaşıkla, bardakla olduğu için kullanımı kolaydır. Ayrıca lokantaların kullanımında 80 kişilik yemek hazırla denildiğinde, ölçekleri buna göre değiştirerek kilogram, çuval gibi birimlere otomatik olarak değiştirir. Malzeme alınması için eldekileri çıkartarak liste hazırlar. Elinizdeki malzemelerle hangi yemeklerin yapılabileceğini bir tuşa basarak öğrenebilirsiniz.

Özellikleri:
 • Sipariş alma
 • Malzeme alım listesi hazırlama
 • Stok takibi
 • Maliyet hesabı
 • Bir malzemenin kullanıldığı tariflerin listesi
 • Elinizdeki tüm malzemelerle yapılabilecek yemeklerin listesi
 • Kalorisine, protein veya yağ oranına göre yemeklerin listesi
 • Kolay yedekleme
 • Windows gibi sistemlerde terminalli olarak sınırsız çalışma
 • Pek çok işlemin aynı anda yapılabilmesi için pencere sistemi ile çalışma

 • Hit: 422

  Lisans: Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  OS: Windows (Tümü)

  Boyut: 1.06 Mb

   
  Babylon-Pro 3.2

  İngilizce herkesin bilmesi gereken bir dil, çünkü bilişim sektöründe en önde hep Amerikalılar oldu. Ancak dil öğrenmesi hep zor olmuştur. İngilizce bilmeden bilgisayar kullanması zor ama imkansız değil. Bazı kelimelere takılırız bazen, ya bir sözlük olsaydı diye hep söylenmişizdir. Elimizin altında bir sözlük bulundururuz, bilmediğimiz bir sözcük, tak hemen elimizi atarız sözlüğe sayfaları karıştırırız, sonunda buluruz ama zaman kaybımız çok olur. Çok uzattım farkındayım ama nedemek istediğimi anlamışsınızdır umarım. Bilgisayar da sözlük kullanmak hem kolay hemde çok daha keyiflidir. Babylon isimli programda bir sözlük. İngilizce, Almanca, İspanyolca gibi bir çok dilden çeviri yapabilirsiniz.


  Hit: 520

  Lisans: Shareware

  OS: Windows 95/98/Me/NT/2000

  Boyut: 1 Kb

   
  Penos mali tablolar ve hesap planı 2.0

  AYRINTILI BİLANÇO, AYRINTILI GELİR TABLOSU VE DİPNOTLARI, İŞLETME HESABI ve SERBEST MESLEK HESABI ÖZETİ ÖZELLİKLER » Sınırsız sayıda firma için sınırsız sayıda mali tablo kayıt edebilme, » Karşılaştırmalı mali tablo düzenleme, üç yıl yan yana yazdırabilme, » Her yılı tek sütun yada üç sütun yazdırabilme, » İki sayfada bilanço; bir sayfada aktif, bir sayfada pasif , » İsteğe göre satır sayısı ayarlanabilen, hesaplama yapan dipnot tabloları, » En son MSUGT tebliğlerine göre güncellenmiş bilanço ve gelir tablosu hesapları, » Tekdüzen hesap açıklamalarını hemen görebilme, » Bir tuşla ingilizceye çevrilebilen bilanço ve gelir tablosu, » İstenilen döviz biriminde bilanço ve gelir tablosu, » Bin-milyon yuvarlama yapabilme, » (-) bakiyeli hesapları otomatik olarak (-) kaydetme özelliği, » Yıllık gelir vergisi beyannamesine uygun işletme ve serbest meslek hesap özeti


  Hit: 540

  Lisans: Freeware

  OS: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

  Boyut: 5200 Kb

   
  CafeControl 3.0

  CafeControl internet cafeler için yapılmış, kullanımı kolay ve bir o kadar da yetenekli bir programdır. Mutlaka deneyin... Üstelik ÜCRETSİZ


  Hit: 502

  Lisans: Shareware

  OS: Windows 95/98/Me/NT/2000

  Boyut: 4874 Kb

   
  CD Takip 2003 3.09

  CD KİRALAMA ve SATIŞI 3.09 Film Cd si Kiralayan şirketlere yönelik Bir program. 1.CD Kiralama (DVD/VCD) 2.Kiralanan CDyi Kasaya İşleme İmkanı 3.CD Satışı (DVD/VCD) 4.Satılan CDyi Kasaya İşleme İmkanı 5.CD Tavsiye Formu 6.CD leri Film Türlerine Göre Sınıflandırma 7.Kim Ne Zaman Hangi CD yi Kiraladı (Arşiv imkanı) 8.Cezalı CD Listesi,Yarın Teslim Edilecek CD Listesi vs.Sorgulama İmkanı 9.En Çok Kiralanan CD'ler 10.Uyarı Mesajı Hazırlama 11.CD lerinizin Stok Takibini Yapabilirsiniz. 12.Yedekleme Ünitesi 13.Kasa Modülü 14.BARKOD fonksiyonu 15.Basit anlaşılır Tasarım 16. Şahsi Gelir ve giderlerinizide Kasaya İşleyebilir ve Durum Raporu alabilirsiniz. 19.Sadece Flim Müzikleriyle sınırlı değil Oyun ,Program, müzik vs. CD türlerinizide Takip edebilirsiniz 20.CD Takas Modulu ve diğerleri... Sipariş Üzerine Özel Program Hazırlanır ------------------------- Programcy: Beytullah Tok E-mail: admin@betoyazilim.com web :www.betoyazilim.com Cep: 0535-684-13-23 TRABZON --------------------------


  Hit: 421

  Lisans: Shareware

  OS: Windows 95/98/Me/NT/2000

  Boyut: 5090 Kb

   
  34 İstanbul Şehir Haritası 1.0

  Program İstanbul daki belli başlı caddeleri, merkezleri Türkiye deki tüm oto servislerinin adres ve telefonlarını içermekte.


  Hit: 445

  Lisans: Demo

  OS: Windows 95/98/Me/NT/2000/Xp

  Boyut: 2 Kb

   
  50 Maddede Evrim Teorisinin Çöküşü e-kitap

  Adyndanda anlaşılacağı üzere 50 maddede evrim teorisinin çöküşünü getirecek Harun Yahya'dan yenibir yapım daha ...


  Hit: 415

  Lisans: Shareware

  OS: Windows 95/98/Me/NT/2000/Xp

  Boyut: 802 Kb

   

  Sayfa : 1 2 3


       Favorilerime Ekle | Başlangıç Sayfam Yap | İletişim

  Tavsiye Siteler : Gelinlik Modelleri - Vazgeçtim Senden

  Yerli Şarkı Sözleri - Yabancı Şarkı Sözleri  a

                              © 1999 VazgectimSenden All Rights Reserved.