Ana sayfaya Geri Dön...

Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Editör İletişim

 
Download Anasayfa  
 
Araçlar  
 
Bilgisayar ve İnternet  
 
Çizim & Cad  
 
Chat  
 
Download Yöneticisi  
 
Diğer  
 
Eğitim  
 
Eğlence  
 
E-posta  
 
Ftp Araçları  
 
Antivirüs & Güvenlik  
 
Dini & İslam  
 
Linux  
 
Masaüstü  
 
Multimedia  
 
Oyun  
 
Programlama  
 
Resim Editörleri  
 
Ses ve Görüntü Araçları  
 
Script  
 
Sistem  
 
Skin & Arayüz  
 
Sürücüler & Driver  
 
Saat, Takvim ve Ajanda  
 
Cep Telefonu  
 
Webmaster  
 
Web Araçları  
 
Yamalar  
Program İndir
Adaware Personel Se

Bilgisayarınızdaki truva atları, gizli reklam ve programcıkları bulup silen program.


Hit: 29976

Lisans: Free

OS: Windows 98/Me/NT/2000/XP

Boyut: 2.51MB

 
Webcelerator 1.0

Ziyaret ettiğiniz sayfalardaki linkleri diskinize alarak erişmek istediğinizde hızlı bir şekilde bu işlemi yapmanızı sağlıyor.


Hit: 522

Lisans: Freeware

OS: Windows 95/98

Boyut: 2 MB

 
Internet Phone 5.01

İnternet üzerinden telefon görüşmesi yapabilmenize olanak sağlayan bir program.


Hit: 501

Lisans: Shareware

OS: Windows 95/98/Me/NT/2000

Boyut: 8.55 MB

 
MoreTV 3.53 3.53

Bilgisayarınızda TV kartı varsa bu programı deneyin. Orjinal tv programınızdan daha iyi görüntü verebiliyor. Not: FLY&Lifeview 2000/3000 ve USB TV kartları ile uyumsuzdur. Bu program sadece BT848/BT878 chipli tv kartları ile çalışır. FLY 2000/3000 için http://www.programmerkezi.com/display.asp?id=1256 adresine bakınız. Ses için Wilma programı var. Onu deneyiniz. Not: Uzaktan kumanda desteği için http://jtvhost.chat.ru/files/btrem2k18.zip adresindeki programı deneyiniz. Ayrıca sitemizdeki uICE programını da deneyebilirsiniz.


Hit: 649

Lisans: Shareware

OS: Windows 95/98/Me/NT/2000/Xp

Boyut: 0 Kb

 
Mozilla Firefox 1.0.3

Mozilla firmasının ürettiği Firefox, İnternet explorere alternatif olabilerek en iyi browser. Özellikle bazı klasik internet explorer için geliştirilmiş solucan ve virüslerden etkilenmemesi en iyi özellikleri arasında gösteriliyor. Ayrıca internet explorer ile uyumlu çalıbilme ve mevcut ayarları kendine entegre edebilme özelliği mevcut...


Hit: 504

Lisans: Freeware

OS: Windows (Tümü)

Boyut: 4.6 Mb

 
ANObrowse 1.0.3

Tanıtım: İnternette görünmeden, iz bırakmadan dolaşın! ANObrowse, internette gerçek ip adresinizi göstermeden, güvenliğinizden ödün vermeden sörf yapmanızı sağlayacak bir numaralı araçtır. Anonim proxy ayarları kullanarak gizliliğinizden ödün vermeyin! Gerekli ayarlar yapıldığında aslında o siteyi hiç ziyaret etmemiş olacaksınız! Kimliğinizi gizleyerek dolaştığınız için aslında ziyaret ettiğiniz sitelerde bile asla bilgileriniz kimseler tarafından görülemeyecek. Ki bilgiler arasında ip adresinizde var. Sonuçta tüm bu trojan saldırıları sizin ip adresinizle gerçekleştirildiği düşünüldüğünde ne kadar başarılı bir çalışma olduğu kolayca görülebilir. Programın özellikleri arasında: Gizli bir şekilde internette dolaşım Gizlice RSS haberleri okuma Dosya kodlama/kod çözme (de-/encryption) Sekmeli dolaşım Reklâm sunucularını engelleme Saldırı silme aracı Çevrimiçi hız arttırma aracı Güzel özelliklerini başarı ile birleştiren ANObrowse'ın dağıtımı ücretsiz yapılmaktadır. Not: Programın çalışabilmesi için sisteminizde Microsoft .NET Framework 1.1 programı bulunmalıdır.


Hit: 532

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows (Tümü)

Boyut: 1.98 Mb

 
Ace Explorer -

İnternette daha hızlı gezinin! Ace Explorer'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Ace Explorer. Dünya çapında mühendisliğe ve tasarıma sahip olan, gezegenin en iyi tarayıcısı... Tümleşik bellek düzenleyicisi ile sınıfının en iyisi. En iyisi ve 100% ücretsiz. Spyware (casus programcyk) yok, adware (reklâm) yok, pop-up yok... Programı indirdiğinizde yalnızca evrenin en iyi tarayıcısına sahip olursunuz! Ace Explorer ile: Süper hızlı sörf yapma mimarisi Intelligent Identification (zeki tanımlama) teknolojisi ile pop-up pencerelerine kesin çözüm. Flash animasyonlarını açıp-kapama yetisi Quick-Search Bar (Hızlı Arama Çubuğu) ile büyük arama motorlarına kolay ve hızlı ulaşım Çevrimiçi sözlüklerle ve çeviri siteleri ile tümleşme Site gruplama Tümleşik VBScript/Jscript/HTML/Metin editörü. Otomatik form doldurucusu Otomatik log-in Renk zevkinize göre arayüzünü değiştirebilirsiniz Ve en önemlisi gerçektende sorunsuz hızlı internet... Bu kadar özelliğine rağmen Ace Explorer ücretsiz dağıtılmaktadır.


Hit: 465

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows (Tümü)

Boyut: 1.16 Mb

 
IE Manager - Proxy Changer 1.1

Internet Explorer'da sürekli IP adresiniz değişsin!Özellikler :Patron tuşu : Açık olan bütün Internet Explorer pencerelerinizi


Hit: 470

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows (Tümü)

Boyut: 2.94 Mb

 
Minimeter 0.9

Minimeter yazılımı kotalı ADSL kullanıcıları için hazırlanmış güzel bir Firefox eklentisi. Program şu anda 7 internet erişim şirketini destekliyor ve bunların arasında Türk Telekom'da var; Belgacom Skynet ADSL Telenet Scarlet Telecom Xtra Internode Türk Telekom Saix Programı indirdikten sonra Dosya -> Aç menüsünden indirmiş olduğunuz minimeter.xpi adlı dosyayı açıyorsunuz. Eklentiyi kurduktan sonra Firefox’u tekrar açmanız gerekmektedir. Araçlar -> Eklentiler menüsüne girdikten sonra MiniMeter eklentisi seçili iken Seçenekler butonuna tıklıyoruz ve gereken ayarları yapıyoruz. Kullanması basit, güzel arayüzlü bir eklenti.


Hit: 469

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

OS: Windows (Tümü)

Boyut: 41 Kb

 
CleanUp 1.5

CleanUp, komple bir sistem temizleyicisidir. Bütün istatistikleri görüntüleyebilir, performansy arttırıcı ayarlar yapabilir, sisteminizdeki bütün çerezleri silebilir, gezmiş olduğunuz sayfaları silebilir, ActiveX ve java uygulamalarını temizleyebilir ve kullanmadığınız şifre ve kullanıcı adı bilgilerinizi yok edebilir, index.dat uzantılı geçici olarak tutulan dosyaları silebilirsiniz. IE, Netscape, AOL, Firefox, Mozilla, ve MSN Explorer tarayıcılarını destekler. Ayrıca aynı dosyadan iki tane mevcutsa birini silebilme özelliğine sahip.


Hit: 532

Lisans: Shareware (30 Gün)

OS: Windows XP/2000

Boyut: 1.74 MB

 

Sayfa : 1 2 3


     Favorilerime Ekle | Başlangıç Sayfam Yap | İletişim

Tavsiye Siteler : Gelinlik Modelleri - Vazgeçtim Senden

Yerli Şarkı Sözleri - Yabancı Şarkı Sözleri  a

                            © 1999 VazgectimSenden All Rights Reserved.